0 242 322 95 67
Buradasınız :

Hakkımızda

 
1995 yılında İstanbul Beyazıt’ta çanta ve saraciye alanında ticari faaliyetlerine başlayan Lord Collection firması, Ömer Karaman tarafından kuruldu.Daha sonra İstanbul Bağcılar’da büyük bir üretim merkezi kurarak  uzun yıllar Türkiye,Rusya,Romanya,Bulgaristan,Ukrayna,Belarus,Moldovya,Kazakistan,Libya gibi ülkelere yönelik üretim yaptı.
 
2000’li yıllarda İstanbul,Aydın,Muğla ve Antalya illerinde toptan satış mağazaları açarak çanta ve saraciye sektöründe hedef büyüttü.
 
2007 yılında  kurumsallaşmak adına Antalya merkezli Zen Dayanıklı Tüketim Malları Kuyumculuk ,Deri,Teks.Bilgisayar Özel Eğitim Medikal İnş.Otomotiv Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti’ni kurdu.Daha sonra organize parekende alanında kendisini geliştirdi. Doğu Garajı Antalya Merkez Mağazasını açarak perakende mağazacılık alanında büyüdü.
 
2013 yılında www.cantamall.com ‘u kurarak e-ticaret alanına da girdi.

 

Vizyonumuz

Misyonumuz

Temel Değerlerimiz

 

Neden cantamall.com ?

www.cantamall.com e-ticaret alanında yılların tecrübesini ve birikimini arkasına alarak yeni sezon ürünlerini çok özel fiyatlara satan bir e-ticaret sitesidir.

Türkiye’nin en seçkin marka ve modellerini siz üyelerimizle buluşturuyor ; özel,şık ve zarif tasarımları siz üyelerimize çok özel fiyatlara sunuyoruz.

Çünkü biz üreticiyiz. Üretici olmanın getirdiği fiyat avantajlarını müşterilerimize yansıtıyoruz

Müşterilerimize kadın,erkek ve çocuklara yönelik  çanta-cüzdan-aksesuar-kemer-valiz kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz

Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği ve özel fiyatlarla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

Çünkü biz Türkiye'nin en kapsamlı ilk online çanta satış sitesiyiz

Antalya içinde 24 saatte,Antalya dışında 48 saatte siparişlerinizi teslim ediyoruz.

Önceliğimiz siz müşterilerimizin mutluluğu.

Müşterilerimize yılların çanta firması olan Lord Çanta güvencesiyle hizmet veriyoruz.

Güvenli,mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.